پاییز
تقویم روز
اتوماتیک
دوقلو
یخچالی

 

 

 

با سلام خدمت همکاران گرامی 

 شما میتوانید با ثبت نام در سایت و تایید توسط مدیریت

قیمت تمامی اجناس را مشاهده کنید و خرید کنید.

 

 
 

آمار سایت

آی پی شما : 100.26.176.182

بازدید امروز : 7,713 بازدید

بازدید کننده امروز : 937 نفر

بازدید دیروز : 6,441 بازدید

بازدید کننده دیروز : 965 نفر

تعداد افراد آنلاین : 37 نفر

بازدید کل : 4,472,283 بازدید


اطلاعات فنی

AQUA STOP **  چیست؟

  AQUA STOPقطعه‌ای است که اگر در هر نقطه‌ای از مسیر عبور آب نشتی ایجاد شود بلافاصله آب را قطع می‌کند.

با فن‌آوری AQUA STOP ماشین لباسشویی، ظرفشویی و خانه خود را در برابر خسارت‌های ناشی از آب ایمن کنید.

این قابلیت به خصوص در واحدهای آپارتمانی یا ساختمان‌های چند طبقه می‌تواند از بروز حوادث ناشی از آب و خسارت‌های جدی آن جلوگیری کند.

با استفاده از این سیستم، چنانچه ماشین لباسشویی و یا ظرفشویی دچار نشتی آب باشد، عملکرد آن بلافاصله متوقف می‌شود.

تشخیص نشتی آب با استفاده از سنسورهایی صورت می‌گیرد که در کف دستگاه تعبیه شده است  .

**  تکنولوژی OKOMIX در لباسشویی آ ا گ

این فن آوری مواد شوینده و نرم کننده را به منظور تمیزکنندگی بیشتر، از قبل ترکیب کرده و کاملا حل می کند و در نتیجه علاوه بر ملایم شدن موجب قدرتمندتر شدن خاصیت پاک کنندگی آنها می گردد.

** ماشين لباسشويي جديد زروس، راهي اقتصادي تر براي شستشوي لباس ها

اگر در چند سال اخیر در یکی از هتل‌های هیلتون، هیات یا همپتون اقامت داشته‌اید، ممکن است متوجه فناوری جدیدی در ماشین‌های لباسشویی این هتل‌ها شده باشید؛ دانه‌های پلیمری. در این نوع ماشین‌ لباسشویی مخصوص در مقایسه با انواع سنتی، مواد شوینده و آب کمتری مصرف می‌شود و دانه‌های پلیمری با مصرف انرژی کمتری لباس‌ها و حوله‌ها را می‌شویند. شرکتXerosکه برای اولین بار این نوع از فناوری را در ماشین‌ لباسشویی معرفی کرده‌ است، در طی نمایشگاه CES سال 2018 آن را در معرض دید عموم قرار داد.

در نمایشگاه CES 2018، شرکت زروس از سه فناوری جدید رونمایی کرد؛ دانه‌های پلیمری که Xorb نامیده می‌شوند، درام ماشین‌ لباسشویی با فناوری XDrum و یک سیستم تصفیه‌ی جدید به‌نام XFiltra  

دانه‌های پلیمری به سه روش لکه‌ها را از بین می‌برند؛ روش اول به‌صورت مکانیکی است و دانه‌های پلیمری از جنس نایلون درست شده‌اند و لکه‌ها را زمانی که لباس‌ها در حال چرخیدن هستند از روی آن‌ها پاک می‌کنند. در واقع این دانه‌ها قطبی هستند و بار‌های مثبت و منفی آن‌ها باعث جذب لکه‌ها می‌شود. در نهایت، ساختار نایلون طوری است که حتی در دمای پایین نیز پر از منفذ می‌شود و باعث می‌شود جذب مولکول‌های موجود در لکه به‌راحتی صورت گیرد و بدون نیاز به دمای بالا، لکه‌ها را از لباس پاک کند. چیزی که دانه‌های پلیمری را برای هتل‌ها و خشک‌شویی‌ها به‌منظور شستن بیشتر لباس‌ها با ماشن لباسشویی جذاب می‌کند این است که سیستم ماشین ‌لباسشویی زروس حدود ۸۰ درصد کمتر از ماشین‌های لباسشویی معمولی آب مصرف می‌کند. به‌منظور رسیدن به هدف مورد نظر در شستن لباس‌ها به تمیزترین و بهترین حالت ممکن، عملکرد این نوع ماشین لباسشویی متفاوت است. علت اصلی این تفاوت عملکرد در این است که دانه‌های پلیمری با آب و کثیفی لباس از بین نمی‌روند و در مخزن ویژه‌ای ذخیره می‌شوند تا در هنگام چرخه‌ی شستشو، در زمان مناسب به درام پمپ شوند. بعد از اتمام فرآیند شستشو با دانه‌های پلیمری، این دانه‌ها به محل قبلی خود بازمی‌گردند. اساسا شما نیازی ندارید که مستقیما با این دانه‌ها در تماس باشید.دانه‌های پلیمری قابل بازیافت و برای صدها بار شستشو قابل استفاده هستند؛ با این ‌وجود هتل‌ها در حال حاضر با شرکت زروس قرارداد سرویس‌ دوره‌ای بازبینی و شارژ مجدد دانه‌های پلیمری تنظیم کرده‌اند. شرکت زروس مواد شوینده‌ی مخصوصی ارائه می‌دهد و از کارشناسان خود به‌منظور بازیافت دانه‌های پلیمری در هنگام اتمام عمر مفید آن‌ها استفاده می‌کند. البته مشخص نیست که آیا مشتریان خانگی نیز در آینده نیاز به تنظیم قراردادی مشابه مشتریان صنعتی این شرکت داشته باشند یا خیر. زروس برنامه‌ای برای فروش این نوع ماشین‌ لباسشوی در بازار لوازم خانگی حداقل تا دو سال آینده ندارد؛ بنابراین درحال حاضر در این رابطه پاسخ قطعی از جانب زروس در دست نیست.

 

 

 

کلمات کلیدی:

 تکنولوژی OKOMIX - لباسشويي Xeros- - AQUA STOP